График роботы:
Пн-Вс: 9:00-18:00
Киев, Богатырская 3є
Информация
Поиск

Оплата

За наши товары Вы можете оплатить такими способами*:

- Оплата наличными курьеру

- Предоплата на карту Приват Банк

- Безналичный расчет на ФОП 2-й группы или на ТОВ с НДС (счет выставляет менеджер после согласования деталей заказа)


ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ

Під ТОВАРОМ неналежної якості мається на увазі ТОВАР, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий ТОВАР повинен відповідати опису на сайті. ТОВАР, елементи дизайну або оформлення якого відмінні від заявлених в описі на сайті — не є неналежним ТОВАРОМ.

Зовнішній вигляд і асортимент ТОВАРУ, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені Покупцем в момент доставки ТОВАРУ. При доставці ТОВАРУ, ПОКУПЕЦЬ ставить свій підпис в видатковій накладній, в рядку: «Товар переданий в належному стані, в належному асортименті, в належній кількості». Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів ТОВАРУ, його кількості, асортименту та / або товарному вигляду — не приймаються.

Якщо ПОКУПЦЕВІ переданий ТОВАР неналежної якості, і воно не було заздалегідь обумовлено ПРОДАВЦЕМ, ПОКУПЕЦЬ має право скористатися положеннями Закону України «Про захист прав споживачів» і вимагати заміни ТОВАРУ, відмовитися від виконання договору купівлі-продажу, повернути ТОВАР неналежної якості і зажадати повернення сплаченої за товар грошової суми


СТРОКИ І ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ


Строк повернення або обміну товару неналежної чи належної якості становить 3 календарних дні з моменту передачі ТОВАРУ ПОКУПЦЮ, або в будь-який час до передачі ТОВАРУ ПОКУПЦЮ.
ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний прийняти ТОВАР неналежної якості у Покупця і провести перевірку якості товару (експертизу) протягом 3 днів з дня пред’явлення зазначеної вимоги.
У разі відмови ПОКУПЦЯ від обміну товару, Повернення грошових коштів ПОКУПЦЕВІ проводиться протягом 10 (десяти) банківських днів після позитивного рішення експертизи (визнання експертизою якості ТОВАРУ неналежним) на банківський рахунок ПОКУПЦЯ або готівковими коштами. За додатковою угодою можливий переказ грошових коштів поштовим переказом або за допомогою кур’єра.
Фізичне повернення або обмін ТОВАРУ можна здійснити за адресою м.Київ, пр-т. Богатирська, 3є. У разі відсутності аналогічного товару належної якості на складі ПРОДАВЦЯ, ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний доставити аналогічний товар на склад ПРОДАВЦЯ протягом 14 днів, або повернути кошти оплачені за товар.
Покупець компенсує ПРОДАВЦЕВІ необхідні транспортні витрати, понесені у зв’язку з організацією обміну або повернення ТОВАРУ, доставкою його до складу ПРОДАВЦЯ за адресою м.Київ, пр-т. Богатирська, 3є.
При поверненні ТОВАРУ належної якості сума повернення грошових коштів буде зменшена на розмір комісії на переказ грошових коштів на рахунок покупця або на виїзд кур’єра для повернення грошових коштів.

У разі коректного виконання Замовлення ПРОДАВЦЕМ ПОКУПЕЦЬ має право повністю або частково відмовитися від придбання ТОВАРУ при передачі ТОВАРУ представником служби доставки, сплативши при цьому повну вартість доставки, узгоджену з Покупцем при оформленні Замовлення на Сайті Продавця. 

При відсутності ТОВАРУ на складі ПРОДАВЦЯ останній зобов’язаний проінформувати про це ПОКУПЦЯ в письмовій (за допомогою електронної пошти) або усній формі (за допомогою телефонного зв’язку). В цьому випадку Покупець має право замінити відсутній ТОВАР аналогічним ТОВАРОМ / відмовитися від даного ТОВАРУ / скасувати Замовлення.

Покупець має право повністю або частково відмовитися від придбання ТОВАРУ в будь-який момент до оплати ТОВАРУ, поставивши до відома ПРОДАВЦЯ по електронній пошті з адреси, вказаної Покупцем при реєстрації на Сайті, а також по телефону або при доставці ТОВАРУ представником служби доставки (власної або працює за договором з ПРОДАВЦЕМ).


ЦІНА ТОВАРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

Тарифи на надання послуг з доставки, навантаження-розвантаження, підйомі ТОВАРУ вказані в інтернет-магазині на кожен ТОВАР в залежності від його характеристики. У разі невірно зазначеної ціни на товар ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується при першій можливості повідомити про це Покупця. При цьому ПОКУПЕЦЬ має право відмовитися від придбання ТОВАРУ повністю або частково. При неможливості зв’язатися з Покупцем Замовлення вважається скасованим. У разі наявності товару на складі ПРОДАВЦЯ, ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний сплатити ПРОДАВЦЕВІ ціну ТОВАРУ в момент його передачі, а ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний надати ПОКУПЦЮ касовий або товарний чек, або інший документ, що підтверджує оплату ТОВАРУ. У разі відсутності товару на складі ПРОДАВЦЯ, ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний спалити 50% від вартості товару не менше ніж за 14 днів до поставки товару, і 50% вартості товару в момент його передачі. При безготівковій формі оплати обов’язок покупця щодо сплати ціни ТОВАРУ вважається виконаним з моменту надходження грошових коштів розрахунковий рахунок Продавця в розмірі 100% (ста відсотків) передоплати. У разі відсутності товару на складі ПРОДАВЦЯ, ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний спалити 50% від вартості товару не менше ніж за 14 днів до поставки товару, і 50% вартості товару в момент його передачі. ТОВАРИ поставляються ПОКУПЦЕВІ за цінами, найменуванню, в кількості, що відповідає ЗАМОВЛЕННЮ Покупця. Якщо з вини ПРОДАВЦЯ ціна або кількість товару не відповдає замовленню, ПРОДАВЕЦЬ ЗОБОВЯЗАНИЙ повідомити про це покупця шляхом телефонного або інтернет зв’язку.

РЕКВІЗИТИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

ФОП Коробка Олена Олександрівна
Поштова адреса м.Київ вул.Богатирська 3є
Код ЄДРПОУ 3156203324
р/р UA173052990000026009016226043
в ПАТ «Приватбанк» м.Київ МФО 300711
тел. +380965131012